Služby

Audit


 

Zevrubná kontrola bezdrátové, ale i navazující drátové sítě z hlediska funkčnosti, zabezpečení, dodržování politik a možného budoucího rozšíření.

ZJISTIT VÍCE

Bezpečnost


 

Zabezpečení sítě před nežádoucím vniknutím, přidělení korektních oprávnění a monitoring uživatelů na síti, díky Identity managementu a dohledovým systémů.

ZJISTIT VÍCE

Dohled


 

Sledování síťové infrastruktury, koncových stanic, tiskáren a ostatních zařízení s cílem včasné reakce na mimořádnou událost či hrozící problém.

ZJISTIT VÍCE

Návrh


 

Od matematického modelu až k závěrečné kontrole funkčnosti. Vše při zachování vysokého standardu a s ohledem na požadavky do budoucna.

ZJISTIT VÍCE

MDM


 

Správa moderních mobilních zařízení, zařízení pro výrobu a logistiku, POS systémů, a dalších zařízení připojených do bezdrátové nebo mobilní sítě.

ZJISTIT VÍCE

Podpora


 

Na přání zákazníka jsme schopni poskytovat jak krátkodobou, tak i dlouhodobou podporu na vysoké úrovni. Od zaškolení, po komplexní vzdálenou správu.

ZJISTIT VÍCE

Site survey


 

Měření pokrytí, kapacity a případného rušení je jedním z nejdůležitějších faktorů při plánování ideálního pokrytí signálem, stejně jako při řešení jakéhokoliv problému se sítí.

ZJISTIT VÍCE

Optimalizace


 

Optimalizace stávající bezdrátové sítě z důvodu zvýšení kapacity a propustnosti, vnějších vlivů, nových standardů a nastupujících trendů.

ZJISTIT VÍCE

Troubleshooting


 

Odhalení a likvidace zdroje problému ve stávající síti za použití nejmodernějších dostupných technologií v rukou zkušených techniků.

ZJISTIT VÍCE