Služby

Audit


 

Zevrubná kontrola bezdrátové, ale i navazující drátové sítě z hlediska funkčnosti, zabezpečení, dodržování politik a možného budoucího rozšíření.

ZJISTIT VÍCE

Bezpečnost


 

Zabezpečení sítě před nežádoucím vniknutím, přidělení korektních oprávnění a monitoring uživatelů na síti, díky Identity managementu a dohledovým systémů.

ZJISTIT VÍCE

Správa a podpora


 

Na přání zákazníka jsme schopni poskytovat jak krátkodobou, tak i dlouhodobou podporu nebo komplexní správu sítí na vysoké úrovni.

ZJISTIT VÍCE

Návrh


 

Od matematického modelu až k závěrečné kontrole funkčnosti. Vše při zachování vysokého standardu a s ohledem na požadavky do budoucna.

ZJISTIT VÍCE

MDM


 

Správa moderníchmobilních zařízení, zařízení pro výrobu a logistiku, POS systémů, a dalších zařízení připojených do bezdrátové nebo mobilní sítě.

ZJISTIT VÍCE

Optimalizace


 

Optimalizace stávající bezdrátové sítě z důvodu zvýšení kapacity a propustnosti, vnějších vlivů, nových standardů a nastupujícíchtrendů.

ZJISTIT VÍCE

 

Site survey


 

Měření pokrytí, kapacity a případného rušení je jedním z nejdůležitějších faktorů při plánování ideálního pokrytí signálem, stejně jako při řešení jakéhokoliv problému se sítí.

ZJISTIT VÍCE

 

 

 

Hexagon
Hexagon