Spočítejte si orientační cenu za správu IT ve vaší firmě.

Kalkulačka

Rychlý kontakt:

Po - Pá: 8-16 hod

Tel.: +420 583 033 044

E-mail: podpora@yourwifi.cz

Kalkulačka

MDM Správa mobilních zařízení, zařízení pro výrobu a logistiku

Správa a podpora Kompletní outsourcing firemního IT na vysoké úrovni

ELVN-R Plná automatizace skladu

P-NUT Z obyčejné televize plně funkční reklamní či interaktivní obrazovka

O nás

Historie

Jsme skupinka IT profesionálů s bohatými zkušenostmi z automotive průmyslu, kde jsme po mnoho let nesli zodpovědnost za návrh, instalaci a správu bezdrátové infrastruktury v podobě několika tisíc přístupových bodů napříč více než dvěma stovkami výrobních závodů a prodejních poboček v Evropě, Americe, Asii a Austrálii. Ruku v ruce se správou infrastruktury šla i správa všemožných druhů klientských zařízení, které se počítaly na desetitisíce. Ať už byla klientská zařízení plně pod naší správou nebo byla spravována v kooperaci s mezinárodními týmy, vždy jsme dbali na dodržení vysokých bezpečnostních standardů a co možná maximální využití nejmodernějších dostupných technologií.

S myšlenkou založení vlastní firmy jsme si začali pohrávat v době, kdy jsme v rámci různých nárazových akcí, mnohdy realizovaných pro školská zařízení a bez nároku na odměnu, naráželi na velice nízkou úroveň úroveň realizace drátových i bezdrátových sítí z pohledu návrhu topologie i zabezpečení.

Společnost YOURWiFi s.r.o. jsme se rozhodli založit v průběhu roku 2017, především díky stoupající poptávce po konzultačních službách. K oficiálnímu vzniku a zapsání společnosti do obchodního rejstříku došlo ale až 19. února 2018.

Mezi hlavní technologie, které se nám v mnohém velice osvědčily, patří Ekahau Pro pro návrh a optimalizaci bezdrátových sítí, Cisco Unified Wireles Networks (CUWN) a Aruba Networks, Cisco ISE pro ověřování a autorizaci, Cisco Prime Infrastructure pro dohled nad bezdrátovou sítí, SOTI MobiControl pro hromadnou správu koncových bezdrátových zařízení a mnohé další.

S rychlým rozvojem bezdrátových sítí nachází výše zmíněné technologie uplatnění nejen v poskytování přístupu k internetu, ale i v optimalizaci a automatizaci procesů jak ve skladech, tak i ve výrobě.

Současnost

V současné době jsme k síťovým technologiím od Cisca a Aruby (HPE) přidali i technologie firmy Ubiquiti. Zejména pro jejich příznivou cenu a dostatečné výkonnostní a jiné parametry jsou tyto technologie výhodné pro menší zákazníky.

V roce 2020 jsme rozšířili portfolio našich služeb o certifikované měření drátových sítí a také pokročilý monitoring síťových zařízení (dohled), postavený na námi vyvinutém monitorovacím řešení.

Tyto naše zkušenosti a mnohem více bychom rádi nabídli i Vaší firmě.

Hexagon
Hexagon