Spočítejte si orientační cenu za správu IT ve vaší firmě.

Kalkulačka

Rychlý kontakt:

Po - Pá: 8-16 hod

Tel.: +420 583 033 044

E-mail: podpora@yourwifi.cz

Kalkulačka

MDM Správa mobilních zařízení, zařízení pro výrobu a logistiku

Správa a podpora Kompletní outsourcing firemního IT na vysoké úrovni

ELVN-R Plná automatizace skladu

P-NUT Z obyčejné televize plně funkční reklamní či interaktivní obrazovka

Nemotejte se v sítích, nechte je na nás

Na trh jsme v roce 2017 vstoupili jako skupina odborníků na sítě, jejich návrhy i správu. Přestože jsme se od té doby posunuli k dalším činnostem a produktům, sítě jsou stále oblastí číslo jedna ve které svým klientům šetříme peníze, čas i starosti.

V čem
se vyznáme?

 • Návrh
  Připravujeme návrhy sítí od matematického modelu až k závěrečné kontrole funkčnosti. Vše při zachování vysokého standardu a s ohledem na požadavky do budoucna.
 • Bezpečnost
  Bezpečnost je základ na kterém stavíme. Zajistíme vaši síť před nežádoucím vniknutím, postaráme se o přidělení konkrétních oprávnění a monitoring uživatelů na síti.
 • Audit
  Provedeme zevrubnou kontrolu bezdrátové, ale i navazující drátové sítě z hlediska funkčnosti, zabezpečení, dodržování politik a možného budoucího rozšíření. Výstupem je podrobná zpráva včetně doporučení, jak řešit zjištěné nedostatky
 • Optimalizace
  Provádíme optimalizaci stávající bezdrátové sítě z důvodu zvýšení kapacity a propustnosti, vnějších vlivů, nových standardů a nastupujících trendů.
 • Site survey
  Site survey je plánovací a především měřící činnost, která by měla nejen předcházet každému návrhu bezdrátové sítě, ale i následovat její instalaci či jakékoliv změně v bezdrátové infrastruktuře.

Reference

Technologie, se kterými pracujeme

Microsoft
Soti
Hewlett packard
Honeywell
Datalogic
Zebra
Cisco
Aruba
Ubiquiti
Ekahau

Hexagon
Hexagon