Spočítejte si orientační cenu za správu IT ve vaší firmě.

Kalkulačka

Rychlý kontakt:

Po - Pá: 8-16 hod

Tel.: +420 583 033 044

E-mail: podpora@yourwifi.cz

Kalkulačka

MDM Správa mobilních zařízení, zařízení pro výrobu a logistiku

Správa a podpora Kompletní outsourcing firemního IT na vysoké úrovni

ELVN-R Plná automatizace skladu

P-NUT Z obyčejné televize plně funkční reklamní či interaktivní obrazovka

Návrh

Ideálně vytvořený návrh a následně i samotná realizace každé bezdrátové sítě probíhá v následujících pěti krocích:

1. Prediktivní site survey

Simulace pokrytí signálem na základě půdorysů dodaných klientem. Provádíme jej především v rané fázi plánování k ušetření času a odhadu nákladů při tvorbě návrhu. Správnost simulace je vždy ověřena fyzickým průzkumem lokality.

2. Průzkum lokality

Počáteční průzkum předcházející instalaci je základním a nejdůležitějším krokem k správně navržené bezdrátové síti. Pokud není proveden skutečný fyzický průzkum, může být návrh bezdrátové sítě pouhým odhadem vedoucím až k problémům s pokrytím či kapacitou.

3. Návrh (design)

Při vytváření samotného návrhu jsou brány v potaz následující požadavky:

  • Pokrytí – je signál všude, kde je třeba?
  • Kapacita – je kapacita dostatečná pro obsloužení všech uživatelů?
  • Redundance – je možno obsloužit uživatele i v případě částečného výpadku?
  • Bezpečnost – je návrh flexibilní z hlediska bezpečnostních politik?

Návrh musí počítat jak s Vaší již existující sítí a jejími politikami, tak s případnými požadavky do budoucna. Návrhy vytváříme tak, aby bezdrátová síť vyhovovala bezpečnostním požadavkům odpovídajícím Vašemu oboru podnikání a zároveň byla dostatečně připravena na příchod nových technologií a standardů.

4. Implementace

Naši zkušení technici s Vámi budou spolupracovat při instalaci Vaší bezdrátové sítě od natažení kabeláže po samotnou montáž přístupových bodů. To vše s maximálním důrazem na omezení jakýchkoliv výpadků nebo jiných komplikací během instalace. 

Nabízíme také zaškolení koncových uživatelů, stejně jako pokročilé zaškolení IT personálu, umožňující mu spolehlivě spravovat Vaši bezdrátovou síť poté, co dokončíme naši práci. V případě problému máte vždy možnost využít naši vzdálenou podporu. 

5. Ověření

Po dokončení instalace je třeba zkontrolovat, zda bylo dosaženo všech vytyčených cílů a zda nově implementovaná bezdrátová síť splňuje všechny Vaše požadavky. Závěrečný site survey je často opomíjen. Většinou do doby, než se v řádu týdnů či měsíců po dokončení instalace objeví první problémy. 

Post-installation site survey je jediný způsob, kterým lze jednoznačně ověřit, zda jsme odvedli dobrou práci a zda pokrytí a kapacita bezdrátové sítě odpovídá původnímu návrhu

 

Hexagon
Hexagon