O nás

Historie

Jsme skupinka nadšených IT profesionálů s bohatými zkušenostmi z automotive průmyslu, kde jsme byli po dobu mnoha let zodpovědní za návrh, instalaci a správu bezdrátové infrastruktury v podobě několika tisíc Access Pointů, napříč více než dvěma stovkami výrobních závodů a prodejních poboček v Evropě, Americe, Asii a Austrálii. Ruku v ruce se správou infrastruktury šla i správa všemožných druhů klientských zařízení, které se počítaly na desetitisíce. Ať už byla klientská zařízení plně pod naší správou, nebo byla spravována v kooperaci s mezinárodními týmy, vždy jsme dbali na dodržení vysokých bezpečnostních standardů a co možná maximální využívání nejmodernějších dostupných technologií.

Mezi hlavní technologie, které se nám v mnohém velice osvědčily, patří Ekahau Pro pro návrh a optimalizaci bezdrátových sítí, Cisco Unified Wireles Networks (CUWN) a Aruba Networks, Cisco ISE pro ověřování a autorizaci, Cisco Prime Infrastructure pro dohled nad bezdrátovou sítí, SOTI MobiControl pro hromadnou správu koncových bezdrátových zařízení a mnohé další.

S rychlým rozvojem bezdrátových sítí nachází výše zmíněné technologie uplatnění nejen v poskytování přístupu k internetu, ale i v optimalizaci a automatizaci procesů jak ve skladech tak i ve výrobě.

S myšlenkou založení vlastní firmy jsme si začali pohrávat v době, kdy jsme v rámci různých nárazových akcí, mnohdy realizovaných pro školská zařízení, bez nároku na odměnu, začali narážet na velice nízkou úroveň úroveň realizace drátových i bezdrátových sítí z pohledu návrhu topologie i zabezpečení.

Současnost

Společnost YOURWiFi s.r.o. jsme se rozhodli založit v průběhu roku 2017, především díky stoupající poptávce po konzultačních službách. K oficiálnímu vzniku a zapsání společnosti do obchodního rejstříku došlo ale až 19. února 2018.

V současné době jsme k síťovým technologiím od Cisca a Aruby (HPE) přidali i technologie firmy Ubiquiti. Zejména pro jejich příznivou cenu a dostatečné výkonnostní a jiné parametry jsou tyto technologie výhodné pro menší zákazníky.

Tyto naše zkušenosti a mnohem více bychom chtěli rádi nabídnout i Vaší firmě.